BK Event

EFFECTS

Akıllarda iz bırakan prodüksiyonlar için efekt unsurlarının çok önemli olduğunu düşünüyoruz. Size sunduğumuz seçeneklere bakmanızı öneriyoruz.

We think that effect elements are very important for productions that leave an impression on the mind. We suggest you take a look at the options we have presented to you.

FIREWORKS

OUR RECENT EVENTS

Uzman ekibimizle etkinliklerinizde istediğiniz süre ve içerikle fark yaratmaya devam ediyoruz.

With our expert team, we continue to make a difference in your events with the duration and content you want.

LASER

OUR TALENTS THAT WE CAN OFFER YOU

Çeşitli seçeneklerle etkinliklerinizi görsel şölene çevirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

You can contact us to turn your events into a visual feast with various options.

LED SCREEN

OUR RECENT EVENTS

Projenizin kusursuz şekilde gerçekleşmesi için iç ve dış alanlara uygun doğru ekipmanlarla ve uzman ekibimizle hizmet vermeye hazırız.

We are ready to serve you with the right equipment suitable for indoor and outdoor areas and with our expert team for the perfect realization of your project.

FOAM MACHINE

OUR TALENTS THAT WE CAN OFFER YOU

En popüler parti konseptlerinden biri olan köpük,dünya standartlarına uygun ve güvenli koşullarda sunumlarımız için sizleri bekliyor.

Foam, one of the most popular party concepts, is waiting for you for our presentations in accordance with world standards and in safe conditions.

BUBBLE MACHINE

OUR RECENT EVENTS

Etkinliklerimizin diğer bir gözdesi olan baloncuklar fark yaratmaya, katılımcılarımızın ilgisi ve beğenisini kazanmaya devam ediyor.

Bubbles, another favorite of our events, continues to make a difference and win the interest and appreciation of our participants.

PYRO SYSTEMS

OUR TALENTS THAT WE CAN OFFER YOU

İstenilen sayıda,noktada çeşitli senkron seçenekleriyle pyro sistemlerimizi sizlerle tanıştırmak için uzman ekibimizle iletişime geçmenizi bekliyoruz.

We are waiting for you to contact our expert team to introduce you to our pyro systems with various synchronous options at the desired number of points.

CO2

OUR RECENT EVENTS

Karbon ve konfeti makinalarımızla etkinliklerimizde fark yaratmaya devam ediyoruz.

We continue to make a difference in our events with our carbon and confetti machines.